Zwroty

Uważasz zakupy za nieudane? Jeśli produkt nie spełnia twoich oczekiwań, masz aż 30 dni na zwrot. Przy zakupach przez internet czasem można nie trafić z odpowiednim rozmiarem. Co w takiej sytuacji? W naszym sklepie wymiana towaru nie jest możliwa ze względu na procedury i system sprzedaży. Możesz jednak oddać zakupiony produkt i ponownie zamówić inny, już w odpowiednim rozmiarze, czy kolorze. Procedury wymiany były zbyt skomplikowane – trwały dłużej niż zwrot i złożenie nowego zamówienia. 
Właśnie dlatego postanowiliśmy to wszystko usprawnić.

  
Zwroty skalnik

Spakuj zwracany towar oraz dowód zakupu (oryginał lub kopia). Towar wyślij wraz z oryginalnym opakowaniem producenta, w którym jest on sprzedawany. Całość prześlij nam w drugim kartonie, kopercie bąbelkowej lub spakuj w inny sposób, który uchroni przedmioty przed zniszczeniem.

Zwrot paczkomatem InPost:

Jeśli wysyłasz paczkę w oryginalnym opakowaniu, zerwij starą etykietę zaadresowaną do Ciebie. Nadaj paczkę w dowolnym paczkomacie InPost. 

Zwrot inną metodą, na własny koszt:

Przesyłkę wyślij na nasz adres:

  • Paweł Czepiel
  • ul. Stanisława Dubois 19/31
  • 15-349 Białystok
  • NIP: 5423130043

Nie przyjmujemy paczek za pobraniem!

Formularz zwrotu skalnikZwrot pieniędzy nastąpi maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez nas towaru. W praktyce większość zwrotów realizujemy w ciągu 3 dni roboczych. O statusie zwrotu będziesz informowany na bieżąco drogą mailową..

Ta strona używa ciasteczek. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich wykorzystanie, opuść stronę.